TA BusinessOptimizer Mail: Digital e-mail ladustamine - audit-ga & täielikult researchable

  • Esimene ECM lahendust lahtiselt äri koostöös sõsarettevõtte Ceyoniq Technology GmbH
  • Uus kasutaja-sõbralik ja terviklik lahendus e-posti arhiveerimine koos auditi-nõuetele vastava säilitamise ja järgides andmete säilitamise tähtajad
  • Täielikult researchable arhiiv võimaldab luua "teadmiste andmebaasi"

Nürnberg, 21. Juuni 2017. TA Triumph-Adler GmbH on nüüd pakkuda terviklik lahendus digitaalse e-mail ladustamine "TA BusinessOptimizer Post". "TA BusinessOptimizer Kirja" võimaldab kasutajatel arhiivi e-kirju auditi nõuetele viisil, kasu funktsioone, nagu kasutaja-sõbralik researchable e-posti andmebaasi, samuti leevendab survet e-posti server. Tarkvara saab kasutada kasutajate poolt, kellel ei ole eelnevat teadmist või koolitus. Programm põhineb "nscale" tarkvara Triumph-Adler õde firma Ceyoniq Tehnoloogia ja saab kasutada alusena laiendamine on elektrokeemilist - (ECM) või DMS-süsteemi.

"TA BusinessOptimizer Kirja" pakub täielikku vastavust õigusaktides sätestatud nõuetele, digitaalse äri-mail: võltsimiskindel ja mitte-deletable ladustamise võimaldab kasutajatel arhiiv äri-asjakohaste e-kirju absoluutne õigusliku tagamise ja kontrollimise nõuetele - vastavalt GoBD, AO, HGB ja GoBS. Näiteks, seaduses sätestatud andmete säilitamise tähtaegu võib täheldada maksu-asjakohaste dokumentide, kirjade osutamiseks tõendeid saab eksportida, kui vaja, või muutustest kirju saab ennetada. Läbipaistvus: Vastutavad osapooled võivad kasutada ka "TA BusinessOptimizer Kirja" jälgida, kes on saatnud või saanud e-kirjad ja millal.

Põhjalik funktsionaalsus ja reljeef koormust e-posti serveritele

Leevendab koormust e-posti serveritele: "TA BusinessOptimizer Kirja" ei säilita sissetulevaid e-kirju, sealhulgas kõik manused, firma-sise-posti server, vaid pigem ülekandeid kogu kirjavahetus et TA BusinessOptimizer Posti arhiiv süsteemi, kui see saabub. Sama kehtib ka väljaminevate e-kirju. Kasutajad juurdepääsu e-kirju, taastamise ja kasutaja-sõbralik otsingu funktsiooni "TA BusinessOptimizer Post": Kasutajad saavad otsida salvestatud e-kirju ja nende manuseid, kasutades full-text otsingut või abil parameetreid, nagu teema, kuupäeva, faili vorming või aadress.

Konversioonide e-posti arhiiv "teadmiste andmebaasi"

"TA BusinessOptimizer Kirja" võimaldab kasutajatel teisendada oma e-posti arhiiv arvesse mugav e-mail teadmiste andmebaas, mis sisaldab kommentaare, arvete, lepingu kokkuleppeid, korraldusi või hinnakirjad. See tähendab, et isegi ulatuslik andmestikud on võimalik kiiresti kätte saada. Kasutajad saavad üksikasjalikult kindlaks määrata, kas kõik kirjade peaks arhiveerima ("jounaling" funktsioon), või lihtsalt eelnevalt määratletud osa (postkasti arhiveerimine). Lisaks rakendus töötab mugav taastamise functionm, mida saab kasutada juhul, e-posti server rike, näiteks.

Leevendust ja kaitset rämpsposti vastu

Lihtne paigaldus: "TA BusinessOptimizer Post" saab integreerida olemasoleva infrastruktuuri või IT juhtimine. Kuna rakendus töötab taustal, ilma kasutaja sekkumiseta, see ei mõjuta töövoo või kasutaja tavaline töömeetod. Lisaks, e-posti serverid on ka leevendada "ühe astme säilitamine": See on, sest "TA Äri Optimeerija Kirja" tunnistab identne sisu juba salvestatud e-kirjade saatmiseks, samuti serial posti lasku mitmele adressaadile ja ei korrata neid. "TA BusinessOptimizer Kirja" ainult arhiivi e-kirju, et rikaste juba läbinud ettevõtte rämpsposti filter. See väldib oht, et soovimatu e-kirju salvestatakse.

Hästi varustatud tulevikus

Olaf Stammer, Juhataja Lahendus Marketing: "õiguslikult põhineb arhiveerimise äri e-mail liiklus, mida on rakendatud alates aasta algusest on vaja kasutaja-sõbralik, auditi-kaebuse lahendus, kus on lai valik funktsioone. See on ainus viis vältida võimalike kaasnähtuste informatsiooni puudumise ajal audit. Kus TA BusinessOptimizer Posti, pakume toode, mis on preciselay vajadustest kasutaja. See ei ole keeruline enterprise content management system, aga annab endiselt kõige olulisemad funktsioonid on ECM e-posti piirkonnas. Taotluse korral, kasutaja saab muidugi laiendada tarkvara afill ECM igal ajal.

Laienemine uute soltuion ja teenuse mõisted

"TA BusinessOptimizer Mail" on esimene ECM lahendust lahtiselt äri, mida me pakume koos meie sõsarettevõte Ceyoniq Technology GmbH, " ütleb Dr. Daniel Wagenführer, General Manager Ettevõtluse Arendamise Müük & Teenuse Nimel. "Me oleme nii jätkates meie strateegia järjekindlalt laiendanud uute lahenduste ja teenuse mõisted."

Umbes TA Triumph-Adler GmbH

TA Triumph-Adler GmbH on saksa dokumendi äri ekspert. 117 aastat ajalugu tähenda seda, et see on bränd, mille üks rikkamaid traditsioone IKT sektoris. Täna ettevõte arendab ja pakub ulatuslikku õnnestus dokumendi teenused (MDS), mis katab kogu dokumentide käsitlemise protsessi. Eesmärk on toetada jätkuv suundumus võrgustike loomise ja kasutuselevõtmise ameti töö. Teenuste hulka kuuluvad eraldi analüüsi ja nõuandeid äri klientidele rakendamine IT-põhise dokumendi töövoo ja pideva protsessi optimeerimine, kasutades oma vara ja süsteemi haldamise lahendus, TA Kabiini, mis on saanud auhindu, nagu näiteks IT-Innovatsiooni Auhind 2011. Ettevõte on full-range tarnija dokumentide haldamise ja töötab in-house raamatupidamise teenuse osutaja kutsus TA Leasing GmbH, mis pakub äriklientidele laia valikut rahastamise võimalusi. TA Triumph-Adler on tuntud oma isikliku klienditugi ja ulatuslik teenuse üle kogu Saksamaa, mis on sertifitseeritud TÜV Süd. Saksamaa firma jagab läbi otsemüügi koos tiheda võrgustiku piirkondliku Lahendus Keskuste 35 kohtades, millest 29 on jaotus saidid. Peal need on olemas 13 täiendavaid kohti, viis riiki, samuti jaotus partnerite EMEA-le. Koos Triumph-Adler foundation "Triumf für Kinder", mis (konto nr. 5 260 500, Filiaali kood 760 400 61), firma võtab sotsiaal-ja sotsiaal-poliitilist vastutust, on võtnud endale kohustuse keskkonnakaitse ja järgib tõhus ja terviklik ettevõtte juhtimise strateegia. 2010. Aasta Oktoobris, Kyocera Document Solutions Inc., asub Osaka, Jaapan, omandas 100-protsendilise osaluse TA Triumph-Adler GmbH ja tema registreeritud UTAX brändi. Ettevõte on oma peakontorid asuvad Nürnbergi ja selle peakorter Norderstedt, mis asub vaid põhja-Hamburg.