TA TRIUMPH-ADLER
TARKVARA LAHENDUSED

TA TRIUMPH-ADLER TARKVARA LAHENDUSED

Meie TA Tarkvara Lahendused

Erinõuded nõudluse konkreetsed vastused. Iga klient on erinevaid nõudmisi. Meie eesmärk jääb alati samaks: teha protsesse oma firma nii tõhus kui võimalik. See on põhjus, miks me ei anna off-the-shelf lahendusi, kuid erilahendusi.

bild-capture-distribution.jpg

1. Lüüa & Jaotus

Meie Lüüa & Jaotus Lahendusi lihtsustada digiteerimine, jaotamise ja töötlemine dokumendid. See hõlmab:

bild-cost-control-security.jpg

2. Kulude Kontrolli & Turvalisus

Meie Kulud Kontrolli & Turvalisuse Lahendused võimaldavad andmete krüpteerimine ja autentimine trükitöid. Nende lahenduste hulka kuuluvad:

bild-print-connectivity.jpg

3. Prindi & Ühenduvus

Meie Prindi & Ühenduvus Lahendusi tagada digiteerimine, muundamise ja jaotamise teie dokumendid. Teie jaoks tähendab see oluliselt kiirendada, automatiseerimine ja lihtsustamine oma äriprotsesse. Järgmistest lahendustest on abiks:

bild-mobile-cloud-solutions.jpg

4. Mobile & Pilve Lahendused

Meie Mobiilne & Pilve Lahendused, nutitelefonid ja tahvelarvutid võimaldavad mobiilse printimise ja skaneerimise. Ükskõik, kus sa oled. See hõlmab:

Muud esemed mis võivad teile huvi

p-6-unternehmen-header.jpg

See, mida me teeme, ja kuidas te sellest kasu.

TA Triumph-Adler on saksa ettevõte, millel on pikk ja rikas ajalugu – ettevõte, mis suutis edukalt teha üleminek kirjutusmasinad digitaalajastusse.
header-informationsmanagementmin.jpg

Teie digiteerimise partner: TA Triumph-Adler

Me paneme teid parimal võimalikul seisukoht, et enter the digital age, pakkudes täielikku valikut lahendusi, nii suured ja väikesed. Lugege nüüd.
adobestock-106606376-header-professional-service.jpg

Meie teenus: lisaväärtus on see, mida me pakume

Kui te kõne, me oleme seal selleks, et teenida teid kohe. Pakume kiiresti & kiusame tasuta tuge. Meil on proaktiivne, ja see on töötajad kohapeal, et aidata sul ei ole aega.