PIDURDAMINE &
RAKENDAMINE

PIDURDAMINE & RAKENDAMINE

Kui aeg on oluline, töökindlus on absoluutne peab.

Peamised asjad, mida kaaluda ajal väljaehitamist: ei tohiks häirida pidev protsess või mõjutavad kasutaja kogemust firma veebilehte. Hoolikas ettevalmistus, sealhulgas väga isiklik seade pre-konfiguratsioon, on oluline siin. Juhtudel, kui aeg on oluline, ja vajalikud vahendid on olulised, pead partner saab toetuda. See on põhjus, miks TA Triumph-Adler võtab põhjalik, üksikasjalik käsitlusviis planeerimine väljaehitamist. See nõuab pidevat, isiklik suhtlus kliendi ja meie meeskond.

"Minu kogemus, säilitada tihe side ajal iga etapi protsess aitab vältida ebameeldivaid üllatusi."

Tobias Adam, Pea Ülemineku Planeerimine & Tugi

Kolm küsimused Tobias Adam

Küsimus: Millised on faasis, kus planeerimine on tehtud ajal pidurdamine?

Vastus:Seal on neli selgelt määratletud etappide siin: algatamise, planeerimise, täitmise ja wrap-up faasis. Planeerimise faasis on oluline, kui dünaamiline protsess, mille mõju on tunda kogu projekti jooksul. See on sellepärast, et töö meetodid ja vormid, materjalid, tööriistad ja esialgne alam-eesmärgid on määratletud sel ajal. Üksikasjalik tööplaan kirjeldab, kes mida teeb, tehnikaid töötaja, kes iga isik töötab ja kus ja kui ülesanded on täidetud. Nõuded ja liidesed on peamiselt määratletud meie ülemineku juht. Planeerimisfaasis on otsustavalt mõjutanud ühise levikuga koosolekul. Kui see on toimunud, praktiline rakendamine algab selgelt määratletud samme. Nende hulka kuuluvad katset, pre-rajatised, logistika tegevused, kasutuselevõtu ja kasutajate koolitus.

Küsimus:Millised on esmased eesmärgid eel-konfiguratsioon?

Vastus:Süsteemid on eelinstalleeritud ja eel-konfigureeritud meie kesk-Pre-Konfiguratsiooni Keskus vastavalt individuaalsetele kirjeldused klient. Meie eesmärgiks on pakkuda kliendile kvaliteetseid tooteid alates algusest, kõik algab kesk-tarkvara install. Meie jaoks on oluline alati meeles erilistel asjaoludel iga klient. See salvestab kõik raha, aega ja asjatut vaeva ajal elluviimine.

Küsimus:Millised on esmased tunnused, mis iseloomustavad on TA Triumph-Adler levikuga?

Vastus:Et oleks läbipaistvus ennekõike. Klient on varustatud täieliku teabe iga etapi ajal operatsiooni tänu optimeeritud protsesside ja end-to-end jälgimist. Me teeme kõik võimaliku, et tagada kasutuselevõtu protsess on positiivne kogemus kliendi. Nagu keerukus kasvab ja klientide nõudmised aeg, eelarve ja kvaliteet kasvavad, projektijuhtimise on muutunud hädavajalikuks tagada projekti lõplik edu. Pärast levikul on lõpetatud, meil on ka olemas, et toetada klienti. Kui projekti tulemused on aktsepteeritavad, meie piirkondliku service operation manager näeb ette jätkuvat toetust ja liinivedu meie klient.

"Kohandatud süsteem pre-konfiguratsioon tagab sujuvat integratsiooni kohapeal."

Lars Hagemann, Pea Pre-Konfiguratsiooni Keskus

TA Triumph-Adler logistika keskus Altenwerder

High-tech TA Triumph-Adler logistikakeskus Hamburg-Altenwerder tõendab oma võimet pakkuda iga päev. Integreeritud IT-lahendused toetavad jooksul kõik projekti etappides, alustades analüüs ja maksumuse hinnang kõik viis pre-käitise planeerimise, logistika, pidurdamisel ja lõplik heakskiit. See tagab, et projekt on valmis kiiresti ja läbipaistvalt kasu kliendile.

"Professionaalne levikuga on tõestatud, et säästa oma klientide aega, raha ja närve."

Tobias Adam, Pea Ülemineku Planeerimine & Tugi

Edulugu: TA & linnaosa Lüneburg

Et Lüneburg linnaosa asutused olid piinlikult otsuse tegemisel valida TA Triumph-Adler, kui tema partner dokumendihaldus. Levikul projekt pidi valmima kiiresti. See tõi kaasa asendades printerite ja multifunktsionaalsete süsteemide ja programmide installeerimiseks lahendusi, kõik samal ajal, kliendil säilitada tavapärast tööd.

Tulemus: Vaata meie videot, et teada saada, kuidas meil oli võimalik kasutada meie kõrge jõudlusega tooteid müüa Stefan Domanske, SEE Direktor Lüneberg district, professionaalsete teenuste ja kõrge kasuteguriga me pakume.

Meie teenus: lisaväärtus on see, mida me pakume.

Kui te kõne, me oleme seal selleks, et teenida teid kohe. Pakume kiire, probleemivaba toetust. Meil on proaktiivne, ja see on töötajad kohapeal, et aidata sul ei ole aega. See on sellepärast, et teenindus on meie kirg!