PRINTIMIS- JA SKANEERIMISLAHENDUSED

PRINTIMIS- JA SKANEERIMISLAHENDUSED

Dokumendihalduse peamine ülesanne on probleemide lahendamine.

Paberile võib kirja panna küll igasugust informatsiooni, kuid digiajastul võivad tekkida probleemid seoses paindlikkusega. Kui dokumendid on saadaval ainult paberkandjal, ei ole võimalik neid vajadusel muuta. Probleem algab tegelikult juba varem, siis kui failid on prinditud turvamata keskkonnas. Just sel põhjusel on TA Triumph-Adler välja töötanud kompaktsed tarkvaralahendused, mis on mõeldud konkreetsete probleemide lahendamiseks. 

Kolm küsimust Olaf Stammer´ile:

Milliseid eeliseid annab meile dokumentide digitaliseerimine?

Töötajad raiskavad 142 tundi aastas dokumentide arhiveerimisele ja nende üles leidmisele. See number on jätkuvalt liiga kõrge, sest aeg muutub turul peagi üheks peamiseks valuutaks. Ettevõtetel, kes kasutavad kaasaegseid skaneerimise, arhiveerimise ja infoedastamise lahendusi, on rohkem aega pühenduda oma põhitegevusele ja on seega ka konkurentsivõimelisemad.

Kuidas saab dokumente turvaliselt ja lihtsalt digitaliseerida?

Põhiline tingimus on täpne märgi tuvastamise tarkvara (OCR), mis tuvastab skaneeritud dokumendid automaatselt. Seejärel saab need dokumendid konverteerida Word, Excel või PDF failideks, mida saab juba hõlpsasti muuta ja arhiveerida.

Millised on TA Triumph-Adler pakutavate lahenduste eelised?

Meie esimeseks sammuks on põhjalik analüüs kliendi vajaduste kohta, on selleks siis lihtsalt skaneerimine, arhiveerimine või siis näiteks täisdigitaalne lahendus digitaalseks arvepidamissüsteemiks. Peamiseks eeliseks on see, et meie poolt pakutavad lahendused sobivad täpselt vastavalt kliendi erinõuetele. Suurimaks eeliseks on võimalus faile otsida, muuta ja kiirelt leida. Lihtne, ühe nupuvajutusega MFP-süsteemi käsitlemine kasutajapaneeli kaudu muudab arhiveerimise samuti palju lihtsamaks.

„Lihtsamalt öeldes, me tuvastame turvariskid ja kõrvaldame need.“

Olaf Stammer, tarkvara osakonna juht

Turvariskidele lahendus läbi turvalise printimissüsteemi!

Viimastel aastatel on professionaalsed häkkerid alustanud rünnakuid printeritele ja multifunktsionaalsetele süsteemidele, et saada ligipääs eraettevõtete ja avalike asutuste andmetele. TA Triumph-Adler selgitab, kuidas tagada turvalisus.

Lahenduseks on krüpteeritud printimine. Üks asi, mida inimesed kipuvad unustama on fakt, et printeritel ja koopiamasinatel on kõvakettad, millele on lihtne ligi pääseda ja seeläbi seal olevat informatsiooni taasluua.

Millised on Sinu turvalisuse nõuded? TA Triumph-Adler annab meelsasti nõu selle kohta, milline tarkvaralahendus just Sinu jaoks see kõige õigem on.