Kuidas ma saan tõhusalt
halda väljund
juhtimine on minu
ettevõte?

Kuidas tõhusalt hallata väljund juhtimine minu firma?

Meie vastused CIOs &Administraatoritel

Teil on vaja kogenud partner, kes saab loota, et optimeerida oma väljund juhtimine ja luua SEE infrastruktuur, mis on kavandatud vajaduste rahuldamiseks ka tulevikus. Sa oled praegu töötavad mitmed IT-teenuse pakkujad? Siis on teie one-stop shop sujuvalt jooksvaid protsesse ja maksimaalne turvalisus kõik SEE töövoogude dokumendi-ja väljund juhtimine.

Kuidas on meil võimalik tagada see, et sa nagu CIO või administraator? Esiteks, millel on terve rida tooteid,. Teiseks, pakkudes uuenduslikke, kõrge-jõudluse vahemikus riistvara lahendusi, mis sisaldab mitmeid ja multifunktsionaalne printer süsteemid. Ja kolmandaks, pakkudes kohandatud dokumendi, teabe-ja IT-lahenduste, et salvestada teie ettevõtte raha ja administraatorite aega ja stress.

Võtmesõnaks on kasutegur. Mitmed meie kliendid on juba kasu TA Kabiini®, lihtne-to-use juhtimiskeskuse, mis võimaldab teil jälgida iga oma toodangu süsteemid võimalikud müüja – kõik see koos kulude täielik läbipaistvus, energia optimeerimise ja intelligentne, et juhtimine (IOM). Paljud administraatorid, nagu te hingata kergendatult ja ütleb: "Lõpuks, mul on nüüd täielik ülevaade kogu meie laevastiku jälle!"

Nagu näete, TA Triumph-Adler toetab sa täita oma konkreetsed probleemid teil nägu iga päev tööl IT-osakond. Teenindab oma vajadusi, oleme alati suurt pilti meeles, keskendudes samal ajal ka tulevikus. Et selgitada välja, millised suundumused on SEE, et juhid peavad tegelema ja kuidas laevastiku haldamise tööriistad aitavad teil olemas, loe meie eksklusiivne IDC Analüütik Ühendus Uuring.

Meie teenuste ja toodete

Meil on teie one-stop shop sujuvalt jooksvaid protsesse ja maksimaalne turvalisus kõik SEE töövoogude dokumendi-ja väljund juhtimine.