Milline roll on
digiteerimise mängida minu
ettevõte, 5 aastat?

Milline roll on digiteerimise mängida minu firma 5 aastat?

Meie vastused Peadirektoriga & Tegevjuhti

Võttes digitaalne tegevuskava on oluline täna, et jääda konkurentsivõimeliseks, kuna ettevõte tulevikus. Seal on suuri võimalusi, samuti mitmed riskid, mida tuleb kaaluda. Me arendada kohandatud dokumendi, teabe-ja IT-lahendusi, et tagada teie ettevõttes on optimaalselt paigutatud digitaalsel ajastul.

On mitmeid võimalusi, me vaatame suuremat pilti teile inimressursi ja töökeskkonna disain ajal see põnev teekond. Peamine küsimus siin on see, mida töötajad peavad tulevikus. Digitaalne eluviis on kindlalt osa tänapäeva ühiskonnas. Silmas pidades, et, mida see töökoht tulevikus välja näeb? Üks asi on kindel: Töötajad nõuavad rohkem ja rohkem osas liikuvuse ja paindlikkuse. Kuid me tahtsime, et sukelduda sügavamale teema ja seetõttu teamed turu-uuringute ja konsultatsioonifirma IDC käivitada uuring teemal, mis on toodetud palju huvitavaid teadmisi. Teise IDC uuringu valdkonnas on pealkirjaga "Tuleviku Äri Maailmas 2025 – Kuidas digitaliseerimine on muutuvas maailmas töö".

Nagu näete, me hoida kindlalt silma peal tulevikus teile. Eest Peadirektoriga ja tegevdirektorid, nagu sina, on mõttekas vaadata edukaid mudeleid homme inspiratsiooni. See on põhjus, miks me läheme, õiguse allikas sellised mudelid, mis on elav start-up maastikul. TA Triumph-Adler tahab teha palju rohkem kui lihtsalt kohandada oma ärimudeli digitaalse maailma. Ootame, et esitada teile tõeliselt state-of-the-art lahendusi. Koostööd start-up stseeni seetõttu on loogiline järgmine samm meie jaoks.

Kui otsuse tegija, sul on pikk nimekiri päevakorrapunktide kohta, et tagada digitaalse ümberkujundamine on edu teie ettevõttes. Kavandatavad muudatused sageli mõjutab rohkem kui ühte osakonda sageli asuvad eri kohtades. Seetõttu on veelgi olulisem, et säilitada selge fookus. See on, miks oleme lisanud jagu "Fookus",, kus sa leiad üksikasjalikku teavet selle kohta konkreetseid teemasid professionaalselt kuraator meie meeskond.

Mida me pakume

Me arendada kohandatud dokumendi, teabe-ja IT-lahendusi, et tagada teie ettevõttes on optimaalselt paigutatud digitaalsel ajastul.