KULUDE SUUREM LÄBIPAISTVUS &
kokkuhoid

KULUDE SUUREM LÄBIPAISTVUS &
kokkuhoid

Leiame üheskoos lahenduse, mis on parim just Sinule.

Iga ettevõte peab mingil hetkel tegema esimese sammu, et minna kaasa digitaliseerumise protsessidega. Siinjuures ei ole kahjuks olemas nö üks-suurus-sobib-kõigile lahendust, kuna vajadused erinevad ja see skaala on väga lai. Põhjus peitub struktuurides, mis on välja kujunenud aja jooksul, mil asutused on asunud erinevates asukohtades ning erinevad osakonnad vastutavad nii seadmete, tarkvara kui ka kulumaterjalide soetamise eest.

TA Triumph-Adler partner aitab Sul luua ülevaadet ettevõtte kulude kohta. See hõlmab detailse tööprotsessi analüüsi läbiviimist leidmaks parim lahendus, mis aitab Sul vähendada kulusid ja suurendada töö efektiivsust.

"Aitame oma kliendil tõsta tema töö efektiivsust."

Markus Notz, projektijuhtimise ja analüüsi osakonna juht

Kolm küsimust Markus Notz`ile:

Kui tähtis on ettevõtetele nende dokumentatsioon ja teabehaldus?

Digitaalne transformatsioon algab paberkandjaga seotud tööprotsesside analüüsimisest, seda eriti väikestes ja keskmise suurusega ettevõtetes. Tehnoloogilised muutused vajavad suurt paindlikkust.  Sellel on otsene mõju igapäevasele äritegevusele ja sellega seotud tööprotsessidele. Kulude võimalikult minimaalseks viimine võimaldab oluliselt säästa aega ja raha. 

Kust täpsemalt võib potentsiaalset kokkuhoidu leida?

Nendeks potentsiaalseteks kohtadeks on raamatupidamis-, juriidika- ja logistika osakonnad. See on tingitud erinevatest protsessidest osakondades, mis on välja kujunenud pika aja jooksul. Tähtis on arvestada väljastusseadmete infrastruktuuri ja selle integreerumist ettevõtte IT-süsteemi, mis võib samuti ettevõtte edukust mõjutada.

Milliseid tulemusi olete TA Triumph-Adler analüüsidega saavutanud?

Eesmärgiks on saavutada tööprotsesside sügavam mõistmine, mille läbi tuvastada nende nõrgad kohad ja hinnata arengupotentsiaali. TA Triumph-Adler võtab alati tervikliku lähenemisviisi, määratledes konkreetse kliendi erinõuded. Lühidalt öeldes, analüüsides läbi senist paberihaldust ja läbi digitaliseerimise vabaneb ettevõttel ressursse, mida ta saab suunata igapäevasesse äritegevusse. Operatiivsel tasandil tähendab see lihtsustatud printerite ja koopiamasinate jälgimist koos suurenenud andmekaitse võimekusega.

p-2-4-3-referenz-grosssand-inhalt-2.jpg

Meie edulugu: Triumph-Adler ja Gross-Sand haigla

Haiglad peavad tänapäeval töötama nagu äriettevõtted.

Loe edasi

p-2-4-3-referenz-grosssand-inhalt-2-data.jpg

Meie edulugu: Triumph-Adler ja Gross-Sand haigla

Haiglad peavad tänapäeval töötama nagu äriettevõtted.

Loe edasi

"Valikuline tööprotsessi automatiseerimine muudab ettevõtte töö kiiremaks ja lihtsamaks."

Markus Notz, projektijuhtimise ja analüüsi osakonna juht