KARJÄÄR
VÕIMALUSTE JUURES TA
TRIUMPH-ADLER

KARJÄÄRI VÕIMALUSI TA TRIUMPH-ADLER

Tere tulemast TA Triumph-Adler.

Edu TA Triumph-Adler põhineb peamiselt on lähedal oma klientidele, pakkuda tippkvaliteediga teenust ja kellel on informatsiooni me nõuda, et rahuldada meie kliente. Digiteerimise ja väljakutseid see esitab võtta keskmesse siin.

Me keskendume oma klientide vajadusi ja pakkuda neile igakülgset, isiklik toetus. See võimaldab meil teha kiire ja paindlik lähenemine lahendada probleeme, mis on seotud pilve -, liikuvus -, julgeoleku -, elektrokeemilist - (ECM) ja veel. Kui teil on lühi-, keskmise - ja pikaajalise visiooni, siis olete õiges kohas.

Me usume, et tuleviku äri maailmas varsti isegi rohkem tugevalt rakendused ja tehnoloogiad põhinevad virtuaalsed keskkonnad ja mobiilsed töökohad. Meie eesmärk on seega pakkuda klientidele parimat võimalikku tuge jätkata võrgu oma protsessides.

TA Triumph-Adler on ulatuslik otsene müügivõrk hõlmab piirkondlike Lahendus-Keskuste üle 30 asukohad kogu Saksamaa. Samuti meie Key Account Management, Partner Müük ja Nõustamine & Lahendus Eksperdid äriüksuste me ka säilitada ulatusliku regionaalse võrgustiku jaemüüjad, mis toimib kaudse müügikanalina UTAX brändi tooteid.

Ettevõtte peakontor asub Nürnbergis ja selle peakorter Norderstedt, mis asub vaid põhja-Hamburg. TA Triumph-Adler Group on täielikult kuuluv tütarettevõtja Kyocera Document Solutions, mis asub Osaka, Jaapan.

Ootame teie avalduse saamist.

Muud esemed mis võivad teile huvi

p-6-unternehmen-header.jpg

See, mida me teeme, ja kuidas te sellest kasu.

TA Triumph-Adler on saksa ettevõte, millel on pikk ja rikas ajalugu – ettevõte, mis suutis edukalt teha üleminek kirjutusmasinad digitaalajastusse.
p-6-2-philosophie-header.png

Meie filosoofia ja väärtused.

Me ei ole lihtsalt väita, et pakkuja suurima kliendikesksus ja rahulolu, kuid ka seista siduvaid väärtusi.
p-2-4-5-referenz-johanniter-seitenspalte.jpg

Meie sucess lugu: TA & Johanniter

Johanniter Seniorenhäuser GmbH on suurim mitte-for-profit ja elder care pakkuja Saksamaal, 93 rajatised, 7,600 voodid ja töötajad 6000.